Fotograf na chrzest

Jeśli chcesz mięć piękne, pamiątkowe zdjęcia z chrztu dziecka, wynajmij fotografa! Uwiecznimy najważniejsze momenty twojego dziecka i rodziny w kościele. Po uroczystości w kościele możemy wykonać zdjęcia rodzinne razem z dzieckiem, a także fotoreportaż z późniejszej imprezy w domu albo restauracji. Zdjęcia są następnie poddawane profesjonalne obróbce, a klient dostaje wszystkie zdjęcia, które zostały wykonane. Na specjalne życzenie można zamówić album ze zdjęciami. Taki album na chrzest będzie wyjątkową pamiątką – wybrane zdjęcia wklejane są ręcznie, można również wybrać jeden z dostępnych wzorów. W przypadku chęci zamówienie albumu na chrzest, prosimy o taką informację, wyślemy wtedy specjalną ofertę.

Zdjęcia wykonujemy w Warszawie, Józefowie, Otwocku, Karczewie i okolicach. Jeśli nie wiesz czy dojedziemy do ciebie – zapraszamy do kontaktu! Jeśli okaże się, że kościół w którym znajduje się uroczystość znajduje się daleko, możemy indywidualnie wycenić usługę wraz z dojazdem.

Cena fotografa na chrzest zależy od długości uroczystości. W standardowym pakiecie mieszczą się zdjęcia z chrztu w kościele, a także czas na zdjęcia rodzinne pod kościołem. Drugi pakiet zawiera fotografowanie na chrzcie oraz około dwie godziny zdjęć podczas rodzinnego obiady.

Zadzwoń ☎ lub napisz ✉ – odpowiemy na każde pytanie!