Fotograf na uroczystości: chrzest, ślub, wesele, komunię

Fotograf na chrzest

Jeśli chcesz mięć piękne, pamiątkowe zdjęcia z chrztu dziecka, wynajmij fotografa! Uwiecznimy najważniejsze momenty twojego dziecka i rodziny w kościele. Po uroczystości w kościele możemy wykonać zdjęcia rodzinne razem z dzieckiem, a także fotoreportaż z późniejszej imprezy w domu albo restauracji. Zdjęcia są następnie poddawane profesjonalne obróbce, a klient dostaje wszystkie zdjęcia, które zostały wykonane. Na specjalne życzenie można zamówić album ze zdjęciami. Taki album na chrzest będzie wyjątkową pamiątką – wybrane zdjęcia wklejane są ręcznie, można również wybrać jeden z dostępnych wzorów. W przypadku chęci zamówienie albumu na chrzest, prosimy o taką informację, wyślemy wtedy specjalną ofertę.

Zdjęcia wykonujemy w Warszawie, Józefowie, Otwocku, Karczewie i okolicach. Jeśli nie wiesz czy dojedziemy do ciebie – zapraszamy do kontaktu! Jeśli okaże się, że kościół w którym znajduje się uroczystość znajduje się daleko, możemy indywidualnie wycenić usługę wraz z dojazdem.

Cena fotografa na chrzest zależy od długości uroczystości. W standardowym pakiecie mieszczą się zdjęcia z chrztu w kościele, a także czas na zdjęcia rodzinne pod kościołem. Drugi pakiet zawiera fotografowanie na chrzcie oraz około dwie godziny zdjęć podczas rodzinnego obiady.

Zadzwoń ☎ lub napisz ✉ – odpowiemy na każde pytanie!

Fotograf na ślub i wesele

Szukasz fotografa ślubnego w Warszawie, Otwocku, Józefowie i okolicach? Chętnie wykonamy dla ciebie zdjęcia ze ślubu oraz wesela. Bez względu na to gdzie odbywa się uroczystość – w kościele czy w urzędzie, otrzymasz od nas reportaż ślubny z z uwiecznionymi wszystkimi najważniejszymi momentami. Po ślubie fotografować możemy również wesele. Zadbamy o zdjęcia z oczepin, tańców, zabawy pary młodej i gości. Standardowo zdjęcia z wesela robimy przez pięć godzin – jeśli chcesz, żeby fotograf został dłużej, każdą godzinę możemy indywidualnie wycenić.

Robimy również zdjęcia z pleneru. Najlepiej, jeśli na plener ślubny ustalimy inną datę, ponieważ w dniu ślubu i wesele może nie być czasu na wykonanie dobrych zdjęć i pojechanie w miejsca, które będziecie chcieli uwiecznić w tle. Standardowo plener trwa 2 godziny i zapewniamy 10, gotowych do wywołania zdjęć. Jeśli uda się wykonać więcej dobrych zdjęć, nie będziemy zostawiać ich dla siebie – dostaniecie je wszystkie, bez konieczności dodatkowej opłaty.

Na specjalne życzenie możemy wykonać album – od was zależy ile znajdzie się  nim zdjęć, a także jakiej będą wielkości. Zapraszamy do kontaktu, postaramy się jak najlepiej spełnić wasze oczekiwania.

Jeśli chcesz, żebyśmy byli obecni z aparatem również podczas przygotowań do ślubu, albo marzy ci się sesja narzeczeńska – również możemy to wycenić.

Zadzwoń ☎ lub napisz ✉ – odpowiemy na każde pytanie!

Fotograf na komunię