Fotograf na osiemnastkę

Przychodzi taki czas, kiedy twoje dziecko po raz kolejny obchodzi wyjątkowy dzień w roku – urodziny. Tym razem jest to jednak specjalne wydarzenie, bo równocześnie oznacza wkroczenie w dorosłość. Niech Osiemnastka będzie dla twojej córki lub syna dniem, który zapamięta jako najlepszą imprezę, jaka była dla niej lub dla niego zorganizowana. Wynajmij fotografa, który udokumentuje kilka godzin zabawy, dzięki czemu wspomnienia tego dnia pozostaną na zawsze barwne.

Nasza oferta:

  • 3 godziny dokumentowania imprezy – od 400 zł
  • dłuższy czas – do indywidualnego uzgodnienia

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.


Czytaj więcej

Bal Karnawałowy w Oratorium w Radomiu

Po raz kolejny pojechaliśmy spełniać dziecięce marzenia  do Radomia, do katolickiej świetlicy „Oratorium” prowadzonej przez Zgromadzenie Sióstr św. Michała Archanioła.

Jak zwykle zostaliśmy przywitani bardzo ciepło. Wspólne spędzone chwile pozostaną długo w naszej pamięci. Dziękujemy wszystkim, bez których to spotkanie by się nie wydarzyło. Przede wszystkim Św. Mikołajom, szczególnie tym, którzy byli z nami już po raz 12 ale również tym, którzy dołączyli do nas niedawno. Mamy nadzieję, że za rok też będziecie z nami. Dziękujemy Fundacji Kronenberga, która wspiera naszą akcję finansowo i siostrom Michalitkom, które dają tym dzieciom całe swoje serce i na co dzień wspierają je w trudnych chwilach.

Do zobaczenia najpóźniej za rok 🙂


Czytaj więcej

Fotospacer z Olympusem: Bocznika Kolejowa – Olszynka Grochowska

W ostatnią deszczową sobotę miałam okazję już po raz kolejny  uczestniczyć w fotograficznym spacerze z Fotospacery pl. Jest to jedno z miejsc do którego chciałam wybrać się z aparatem już dawno. Za każdym razem podróżując pociągiem do Warszawy i mijając Olszynkę Grochowską wyobrażałam sobie jak fajnie by było pospacerować między tymi pociągami z aparatem. No i stało się 🙂 Dzięki uprzejmości PKP Intercity mieliśmy okazję nie tylko pooglądać pociągi stojące na bocznicy z bliska ale również odwiedzić parę innych ciekawych miejsc, niewidocznych dla zwykłego pasażera  i spojrzeć na składy pociągów z zupełnie innej perspektywy.  Mimo deszczu, wiatru i przemokniętych butów spacer uważam za bardzo udany. Również ogrom tego miejsca i ilość ciekawych miejsc spowodował, że mam wielką ochotę wrócić tam jeszcze raz. Tym razem może na wiosnę 🙂 Dziękuję również za możliwość przetestowania obiektywu Olympus 25 mm ze światłem 1,2. Okazuję się, że z takim obiektywem można sobie poradzić bez statywu przy całkiem kiepskim, sztucznym świetle.

Zresztą popatrzcie sami.  #mazowsze_nieoczywiste_Olympus_Epson #Olympus #Epson #PKP_Intercity


Czytaj więcej

Sesja portretowa młodej, zakochanej pary

Marzysz o pięknej sesji portretowej? To wspaniała pamiątka, którą będziesz z sentymentem oglądać za parę lat. A może wolisz zdjęcia, na których zostanie z Tobą uwieczniona bliska Ci osoba? Możemy wykonać dla Ciebie sesję – w parku, lesie, kawiarni albo innym ulubionym miejscu.  A może podaruj sesję zdjęciową w prezencie…Prezent w postaci wyjątkowej sesji zdjęciowej będzie cieszył obdarowanego przez długie lata, będzie przywoływał piękne i wyjątkowe wspomnienia. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu!


Czytaj więcej

Wizyta w Muzeum 2 Korpusu Polskiego w Józefowie z FotoSpacery.pl

W Józefowie mieszkam już od ponad 20 lat ale jak się okazuje nawet po tym czasie można poznać coś nowego jeśli na spacer wybiera się z aparatem w dłoni, z FotoSpacery.pl i z grupą pasjonatów, która patrzy na świat przez obiektywu swoich aparatów. Zauważamy wtedy jakoś więcej i na wszystko patrzymy bardziej dokładnie. Po raz pierwszy miałam okazję odwiedzić Muzeum 2 Korpusu Polskiego w Józefowie, mimo że znajduję się zaledwie kilka ulic od mojego domu. A poniżej znajdziecie kilka zdjęć , które dobrze oddają klimat tego miejsca

#mazowsze_nieoczywiste_Olympus_Epson#Olympus#Epson


Czytaj więcej